Başkanımız Bünyamin Yazoğlu ve Yönetimi aday olmayacak

12.06.2022
A+
A-
Başkanımız Bünyamin Yazoğlu ve Yönetimi aday olmayacak
Reklam

Yönetim Kurulumuz, Başkanımız Bünyamin Yazoğlu yönetiminde 2021-2022 sezon değerlendirmesi ve önümüzdeki sezonla ilgili izlenecek yol haritası konularında bir toplantı yaptı.

Bayburt 1918 Futbol Kulübü yönetimi olarak önümüzdeki sezon bayrağı bir başka hemşehrimize devretme kararı alındı.

Başkanımız Bünyamin Yazoğlu konu hakkında yaptığı açıklamada, “4 sezon önce büyük bir heyecanla çıktığımız bu kutlu yolda, kulüp tarihimizin en başarılı dönemlerini yaşayarak üç şampiyonluk yaşadık. Bu sezon da Bölgesel Amatör Ligde grubumuzu şampiyon tamamladık fakat play offlarda 3. Lige yükselme şansını kaybettik.

Yaklaşık olarak geçen 5 yıllık bu süreçte Yönetim Kurulumuzda görev yapan tüm gönüldaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Görev süremizde bizimle beraber olan teknik ekip, futbolcu, sağlıkçı, malzemeci ve diğer tüm kulüp çalışanları, bizleri yalnız bırakmayan hemşehri ve taraftarlarımıza da ayrıca teşekkür ederim.

Bu sezonun sona ermesiyle beraber, Bayburt 1918 FK’mızın başarılarını daha da yukarılara taşıyacak olan değerli hemşehrilerimizin yolunu açmak için bayrağı devretme kararı almış bulunuyoruz. Umuyorum ki yeni gelecek olan Yönetim de en az bizler kadar çalışıp Bayburt ismini daha da yukarılara taşıyacaktır.”

Bayburt 1918 Futbol Kulübü adına
Başkan Bünyamin Yazoğlu

Reklam
BY1918fk