Genel Sekreterimiz Volkan Demirer’in maç sonu açıklamaları

20.04.2022
A+
A-
Genel Sekreterimiz Volkan Demirer’in maç sonu açıklamaları
Reklam

Bayburt 1918 FK’mızın 2021-2022 sezonu BAL Play Off 2. maçında karşılaştığı Sapanca Gençlikspor maçının ardından Genel Sekreterimiz Volkan Demirer açıklamalarda bulundu.

Demirer yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Çok önemli bir yol kat ettik
Bayburt 1918 FK olarak son 4 sezonda 3 defa şampiyon olarak önemli başarılara imza attık. Bu sezon başında da her zaman olduğu gibi hedefimiz şampiyonluktu. Bütün sezon çok zorlu maçlara çıkarak hep zirvede olduk ve zorlu bir gruptan şampiyon olarak çıktık. 263 takım arasından 27 takımın arasına girerek 3. Lig için iki maç oynayacağımız play off maçlarına çıktık.

İlk maçta hakem kurbanı olduk
Play off ilk maçında İnegöl Kafkassspor’la karşılaştık. Bu maçtan önce bizim için çok önemli bir oyuncu olan kaptanımız Barış Boylu’nun sakatlanması oyun planımızı değiştirdi. Maçına gelecek olursak; yoğun yağmur ve ağır zemine facia bir hakem yönetimi de eklenince müsabakayı 2-1 kaybettik. Bu maçta iki net penaltımızı ve rakibimizden bir oyuncuya hak ettiği kırmızı kart göstermeyen hakemi kamuoyunun taktirine bırakıyorum.

İkinci maçta karşılaştığımız Sapanca Gençlikspor maçında da kaptanımız Barış Boylu’nun ardından İnegöl Kafkasspor maçında sakatlanan orta saha oyuncumuz Ahmet Gündoğdu’nun da oynamaması bizi olumsuz olarak etkiledi. Bu maçta da iyi oynayıp öne geçmemize rağmen kadromuzdaki birçok oyuncumuzun ilk defa final maçı oynamasından kaynaklı stresten dolayı galibiyeti koruyamadık ve maçı mağlup tamamladık.

2021-2022 sezonunu tamamlamış olduk
İki maçı da kaybedince 2021-2022 sezonunu tamamlamış olduk. Gönül isterdi ki sezonu 3. Lige yükselmiş olarak tamamlayalım. Ancak play off maçlarında hakem hataları ve final stresten dolayı teknik ekip ve futbolcularımızın tüm çabalarına rağmen başaramadık. Yönetim Kurulu olarak bayramdan sonra yapacağımız toplantıda önümüzdeki sezon ile ilgili nasıl bir yol izleyeceğimizi kararlaştıracağız.

Yönetim Kurulumuza teşekkür ediyorum
Başta Başkanımız Bünyamin Yazoğlu olmak üzere tüm sezon boyunca takımımızın başarısı için yoğun mesai harcayan, her türlü fedakarlıkla Bayburt 1918 FK’mızın yanında olan Yönetim Kurulu üyelerimize, teknik ekibimize, futbolcularımıza ve tüm kulüp çalışanlarımıza teşekkür eder, maddi ve manevi olarak bizleri destekleyen tüm hemşehri ve dostlarımıza yönetim kurulu ve şahsım adına şükranlarımı sunuyorum.

Reklam
BY1918fk