Volkan Demirer: Bayburt isminin geçtiği her yerde varız

04.05.2022
A+
A-
Volkan Demirer: Bayburt isminin geçtiği her yerde varız
Reklam

TFF 2’nci Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden An Zentrum Bayburt Özel İdare Spor’a destek olmak amacıyla Yönetim Kurulu Üyemiz Hakan Kobal’ın başlattığı “Biz Bize Yeteriz” kampanyasına Bayburt 1918 FK olarak biz de destek olduk.

Genel Sekreterimiz Volkan Demirer konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bayburt 1918 Futbol Kulübü Yönetim Kurulu olarak, Bayburt’umuzu TFF 2’nci Lig Kırmızı Grup’ta temsil eden An Zentrum Bayburt Özel İdare Spor’un başlattığı “Biz Bize Yeteriz” isimli kampanyaya destek olma kararı aldık. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Bayburt isminin geçtiği her yerde var olmaya devam edeceğiz.

“19.018 TL bağış yaptık”
Başkanımız Bünyamin Yazoğlu yönetiminde toplanan Yönetim Kurulumuz, An Zentrum Bayburt Özel İdare Spor’a, Bayburt’umuzun düşman işgalinden kurtuluşu ve Bayburt 1918 FK’mızın isminden esinlenerek 19.018 TL bağış yaptık.

“Bu şartlarda play off oynamak önemli bir başarı
Tüm dünyayı etkisi altına alan ekonomik krizin Türkiye’yi ve özellikle de futbol endüstrisini ne kadar etkilediği hepimizin malumu. An Zentrum Bayburt Özel İdare Spor kulüp başkanı Celil Çalışkan ve yönetiminin de bu zor şartlarda takımı play off potasına kadar getirmesini çok önemsiyoruz. Ligdeki son maçları olan Ergene Velimeşespor maçını da kazanıp play off biletini alacaklarına inanıyoruz. İnşallah play offlarda da başarılı olup 1. Lige yükselme başarısı göstereceklerdir” dedi.

Reklam
BY1918fk