Başkan Vekilimiz Adem Köse ilk devreyi değerlendirdi

10.01.2022
A+
A-
Başkan Vekilimiz Adem Köse ilk devreyi değerlendirdi
Reklam

Başkan Vekilimiz Adem Köse, 2021-2022 sezonunun ilk devresini değerlendirdi. Antalya kampı, transfer çalışmaları ve yönetim kurulumuz da dahil olmak üzere birçok konuda açıklamalar yapan Köse’nin açıklamaları şu şekilde;

“Var gücümüzle çalışacağız”
Köse, ilk devreyi grubumuzda ikinci sırada tamamlayan Bayburt 1918 FK’mızın ilk devreyi başarılı sayılacak bir derecede bitirdiğini belirtirken ikinci devreyi zirvede tamamlamak için var gücümüzle çalışacağımızı vurguladı.

“Hedefimiz şampiyonluk”
Köse açıklamalarının devamında, “Yeni teknik direktörümüz Zeki Ersoy yönetiminde oynadığımız üç maçı da kazandık ve ligin ilk devresini ikinci sırada tamamladık. Hedefimizin ilk etabını tamamladığımızı söyleyebilirim. Şimdi ikinci hedefimize ulaşmak için kolları sıvadık. İkinci hedef olarak ligin sonunda grubu zirvede tamamlayıp üçüncü ve nihai hedefimiz olan play off şampiyonluğa ulaşarak 3. Lige yükselmek istiyoruz.

“Hiç bir fedakarlıktan kaçınmadık”
Ülkemizdeki ekonomik şartlardan dolayı birçok kulübün neredeyse kapısına kilit vurmak üzere olduğunu görüyoruz. Tüm bunların yanında yönetim olarak takımımız için hiç bir fedakarlıktan kaçınmadan gereken her türlü desteği verdik. Takımımız, ikinci devre için hazırlıklarına kendi tesislerimizde başladıktan sonra bugün Antalya’ya gitti. Umuyoruz ki takımımız burada en iyi şekilde hazırlanıp İstanbul’a hazır bir şekilde dönecek.

“Transferlerimizi yakında açıklayacağız”
Başkan Vekilimiz Adem Köse, transfer konusunda da bazı bilgiler verdi. Köse, “Takımımızdan ayrılan üç futbolcu oldu. Bu üç futbolcuya takımımıza verdikleri katkıdan dolayı teşekkür ediyoruz ve bundan sonraki kariyerlerinde başarılar diliyoruz. Takımımıza katılacak oyuncularla ilgili de gerekli çalışmalarımızı Başkan Yardımcımız Erdal Yazoğlu yürütüyor. Bir futbolcu ile anlaşma sağlandı, evrak prosedürleri tamamlandıktan sonra transferi duyuracağız. Bir yandan da iki farklı bölge için çalışmalarımız sürüyor. Camiamız bize güvensin ve rahat olsun, Bayburt 1918 FK’mıza yakışan transferleri tamamlayarak hedefimize koşacağız.” dedi.

“Uyumla çalışan bir yönetim kurulumuz var”
Yönetim kurulu çalışmalarından da bahseden Başkan Vekilimiz Köse, “Başkanımız Bünyamin Yazoğlu liderliğinde yönetim olarak son derece uyumlu bir şekilde çalışıyoruz. Sezon başında yaptığımız yapılanma ile hedefimize doğru ilerliyoruz.” dedi.

“Bizi desteklemeye devam edin”
Son olarak taraftarlarımıza çağrıda bulunan Köse, “Sezon başından bu güne kadar bizleri destekleyen tüm taraftarlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Sezonun ikinci devresinin daha zorlu geçeceği malum. Hal böyleyken takımımızın taraftarlarımıza daha çok ihtiyacı olacak. Buradan tüm taraftarlarımıza bir çağrıda bulunmak istiyorum. Desteğinizi artırarak devam ettirin” diyerek sözlerini tamamladı.

Reklam
BY1918fk
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.