Başkanımız Bünyamin Yazoğlu maçı değerlendirdi

21.11.2021
A+
A-
Başkanımız Bünyamin Yazoğlu maçı değerlendirdi
Reklam

Başkanımız Bünyamin Yazoğlu, bugün oynadığımız ve 1-0 kazandığımız Dudulluspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Yazoğlu yaptığı açıklamada takım olarak sadece futbol oynamaya odaklandığımızı ve saha içerisinde futbol adına her şeyi yapmaya çalıştığımızı ifade ederken bugün kazandığımız için mutlu olduğunu söyledi.

“Büyüyerek güçleneceğiz”
Yazoğlu konuşmalarına şöyle devam etti, “Öncelikle bugün Dudullu’ya gelerek bizleri yalnız bırakmayan taraftarlarımıza teşekkür ederim. Her geçen hafta, küçük bir kartopunun zamanla büyümesi gibi biz de büyüyerek güçleneceğiz. Maça gelecek olursak, bugün sahada mücadele eden takımımızdan genel olarak memnun olduğumuzu ifade edeyim. Oyunun bazı bölümlerinde istediğimiz futbolu sergileyemesek de maçın genelinde topun sahibi ve oyunu yönlendiren taraf bizdik. Golün gecikmesi takımımızı biraz telaşlandırsa da takımımız gole kadar olduğu gibi golden sonra da gerektiği gibi oynayarak mücadeleden galip ayrıldı. Bu maçın sevincini yarına kadar yaşayıp yarından sonra eksik olan yönlerimizi güçlendirmek ve daha iyi olmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

“Haftaya Nurtepe Stadı’nın dolacağını ümit ediyorum”
Dört hafta sonunda 10 puanla lider durumdayız ve sezonun sonuna kadar bu durumda olmayı istiyoruz. Bunun için de en önemli unsur olan taraftarlarımızın desteğine ihtiyacımız var. Haftaya pazar günü Bağcılarspor’la olan maçımızda Nurtepe Stadı’nın taraftarlarımız tarafından tamamen doldurulacağına inanıyorum.” dedi.

Reklam
BY1918fk
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.