Bayburt kampımız sona erdi

15.09.2021
A+
A-
Bayburt kampımız sona erdi
Reklam

Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan Bayburt 1918 FK’mız, 5 Eylül Pazar günü 10 günlük kamp için gittiği Bayburt’tan çalışmalarını tamamlayarak İstanbul’a döndü.

Takımımız, oldukça verimli geçen kampta günde çift antrenmanla çalışmalarını sürdürüp bir de hazırlık maçı yaptı. Dün öğleden sonra İstanbul’a dönen Bayburt 1918 FK’mız lig başlayana kadar çalışmalarını kendi tesislerimizde sürdürecek.

Teşekkürler…
Kampın bir bölümünde takımımızla birlikte Bayburt’ta olan ve takımımızı takip eden Başkan Yardımcımız Erdal Yazoğlu, kampın ardından kısa bir değerlendirmede bulundu. Yazoğlu yaptığı değerlendirmede, takımımızın teknik ekibimizin verdiği antrenman programı doğrultusunda oldukça sıkı çalışıp oldukça verimli bir kamp dönemi geçirdiğimize vurgu yaparken Bayburt’taki bazı isimlere de teşekkür etti.

Yazoğlu, “Bayburt’ta bulunduğumuz 10 günlük süre zarfında takımımızla yakından ilgilenen ve manevi desteklerini hissettiren başta Bayburt Valisi Cüneyt Epcim, Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci olmak üzere takımımızın antrenman ve hazırlık maçı yapabilmesi için gerekli olanakları sağlayan İl Gençlik Spor Müdürü Adem Köse’ye, Bayburt Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Halil İbrahim Yöney’e, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Eyüp İşaşır ve  Hakan Kobal’a, konakladığımız Büyük Bayburt Otel’in sahibi ve tüm çalışanlarına, ulaşım konusunda destek olan As Bayburt’un sahibi Kenan Aktürk’e, Sarı Duvar Taraftar Grubu ve temsilcileri Kenan Ateş ile Adem Tekdemir’e ve antrenmanlar ve hazırlık maçlarında takımımızı yalnız bırakmayan An Zentrum Bayburt Özel İdarespor taraftarlarına teşekkür ederiz” dedi.

Reklam
BY1918fk
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.