Genel Sekreterimiz Volkan Demirer maçı değerlendirdi

06.02.2022
A+
A-
Genel Sekreterimiz Volkan Demirer maçı değerlendirdi
Reklam

Bugün Şenlikköy Stadı’nda oynayıp 1-1 berabere kaldığımız Vefaspor maçının ardından Genel Sekreterimiz Volkan Demirer bazı açıklamalarda bulundu.

“Şenlikköy’e kazanmak için gittik”
Demirer yaptığı açıklamada, “İyi bir kamp döneminin ardından Şenlikköy Stadı’na kazanmak için gelmiştik. Rakibimize saygı duymakla beraber iyi bir takıma sahip olduğumuzu da bilerek sahaya çıktık. Ligin ilk devresindeki maçta Vefaspor’u çok iyi bir oyunun ardından 2-0 mağlup etmiştik. Rakibimizin, sahaya bundan dolayı ekstra bir motivasyonla çıkacağını biliyorduk ve düşündüğümüz gibi sahada canla başla mücadele ettiler. Fakat etkili oyunumuzla rakibimizin kurmak istediği baskıyı bertaraf ettik.

İlerleyen dakikalarda sahada bir rakip daha gördük!
Müsabakanın 15. dakikasından sonra sahada bir rakip daha gördük! Hakem Miraç Burak Şendöl adeta Vefaspor’un 12. adamı olarak karşımıza çıktı. Maçın başlarında net bir penaltımızı vermeyen hakem Erdöl, ilerleyen dakikalarda da geliştirdiğimiz atakta topun çizgiyi geçmesine rağmen çizgiyi geçmediği gerekçesiyle golümüzü vermedi. Bununla da yetinmeyen hakem Miraç Burak Erdöl, yediğimiz golde de Vefasporlu futbolcunun kalecimiz Murat Coşkun’un eline vurmak suretiyle yaptığı net faulü vermeyerek golü yememize neden oldu. Maç genelinde de sarı kart konusunda Vefaspor’a karşı çok ketum bir tutum sergileyen hakem, Bayburt 1918 FK’ya karşı oldukça cömert bir tavır sergiledi. Bundan sonra belli ki rakiplerimizle beraber hakemleri de yeneceğiz ve 3. Lige çıkacağız.

Bağcılarspor’u sahalarında yeneceğiz
Bugünkü maçların neticesinde lider Bağcılarspor’la 1 olan puan farkı 3’e çıktı. Maçın ardından bizler gibi oyuncularımızın da çok üzgün olduğunu gördük. Biz yönetim olarak takımımıza inanıyoruz. Bağcılarspor’la sahalarında oynayacağımız maçı iyi oyunla beraber kazanarak yeniden liderliğe yükseleceğiz.

Bayburt 1918 FK’nın haklarını her platformda koruruz
Güçlü bir yönetim, iyi bir takım ve harika bir taraftar topluluğumuz var. Bizler camia olarak her rakibimize ve tüm camialara saygılıyız. Bunula beraber TFF ve kurumlarına da saygılıyız. Fakat takımımızın haklarının gasp edildiğini gördüğümüzde veya hissettiğimizde Bayburt 1918 FK’mızın haklarını savunacak kudrete de sahibiz. Bizim isteğimiz, hakemlerin kararlarını hiç kimsenin tesiri altında kalmadan vermeleridir. Onların da hata yapabileceğini biliyoruz, önemli olan art niyetli olmamaları.” diyerek sözlerini noktaladı.

Reklam
BY1918fk
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.