Teşekkürler Çetin Bayraktar

04.04.2021
A+
A-
Teşekkürler Çetin Bayraktar
Reklam

2020-2021 sezonunda Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan takımımız Bayburt 1918 FK, hazırlıklarının bir bölümünü hemşehrimiz Çetin Bayraktar’ın otelinde yaptığı kamp ile tamamladı.

16-31 Mart tarihlerinde misafir olduk
Bayraktar’ın Antalya’nın Belek ilçesindeki Maya World Park Hotel isimli işletmesinde 15 gün konaklayan takımımız, oldukça verimli bir kamp dönemi geçirdi.

16 Mart Salı günü otele ulaşan ve değerli hemşehrimiz Çetin Bayraktar’ın özel ilgisi ile karşılanan takımımız, gayet konforlu bir kamp dönemi geçirip 31 Mart Çarşamba günü İstanbul’a döndü.

Başkanımız Bünyamin Yazoğlu teşekkür etti
Başkanımız Bünyamin Yazoğlu ve bazı yöneticilerimiz de Maya World Park Hotel’i ziyaret ederek Çetin Bayraktar ile görüştüler. Bakanımız Yazoğlu yaptığı açıklamada, “15 gün boyunca takımımızı otelinde misafir eden değerli hemşehrimiz Çetin Bayraktar’a camiamız adına teşekkür ederim. Kafiledeki yöneticilerimiz, teknik ekibimiz, futbolcularımız ve diğer tüm personelimiz kamptan çok memnun kaldıklarını ifade ettiler. Bu memnuniyet değerli hemşehrimiz Çetin Beyin başarısı olduğu gibi bizi de birer Bayburtlu olarak gururlandıran bir durumdur” dedi.

Çetin Bayraktar’a formamızı hediye ettik
Bakan Yardımcımız ve Transfer Komitesi Başkanımız Erdal Yazoğlu ve Futbol Şubesi Sorumlumuz Bülent Korkmaz, 31 Mart Çarşamba günü otelden ayrılmadan önce hemşehrimiz Çetin Bayraktar’a üzerinde adı soyadı yazılı olan ve Bayburtumuzun plaka kodu olan 69 numaralı formayı hediye ederek kendisine teşekkür ettiler.

 

 

Reklam
BY1918fk
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.