Zeki Ersoy: Hedefe ulaşmak için çok çalışacağız

01.12.2021
A+
A-
Zeki Ersoy: Hedefe ulaşmak için çok çalışacağız
Reklam

Teknik direktörümüz Zeki Ersoy, bugün kendisi için yapılan yapılan imza töreninin ardından bazı açıklamalarda bulundu. Kendisine olan güveni boşa çıkarmak istemediğini belirten Ersoy, “bugünkü anlaşmanın hem Bayburt 1918 FK camiası hem de bizim için hayırı olmasını diliyorum.

“Futbolcu grubumuzun kalitesinde bir sorun yok”
Başkan Yardımcımız Erdal Yazoğlu Bey ile yaptığımız görüşme neticesinde Bayburt 1918 FK camiasının taleplerini net bir şekilde anladım. Kulüp olarak oldukça kurumsal bir yapıya bürünmüş, ne istediğini bilen ve çalışma imkanlarını en üst seviyede tutmaya gayret gösteren bir yapıya dahil oldum. Bugün futbolcu grubu ile tanışıp ilk antrenmanımızı yaptık. Futbolcu grubumuzun kalitesi ile ilgili bir sorunumuz olmadığını düşünüyorum. Bu hafta sıkı bir şekilde çalışıp, hafta sonu Bursa’da oynayacağımız Bursa Nilüfer 2021 FK maçını kazanacağız.

“Hedefimiz şampiyonluk”
Önümüzdeki hafta oynayacağımız maçın önem derecesi çok yüksek. Bu haftaki çalışmalarımızın ardından hafta sonunda Bursa Nilüfer 2021 FK maçını kazandıktan sonra takımımızdaki havanın çok farklı seviyelerde olacağını düşünüyorum. Bu özgüven ve pozitif havayla beraber hedefimiz olan şampiyonluğa doğru daha sağlam adımlarla yürüyeceğimizi düşünüyorum.” dedi.

Reklam
BY1918fk
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.